Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

maciek1

2

Partnerzy

lesko2

sanok2_kopia

lesko

zarszyn

besko

 

ustrzyki

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem leskoonline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice Lesko


Stowarzyszenia

Partie Sanok
Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

13 items tagged "GCKiE w Cisnej"

Wyników 1 - 13 z 13

Ciszaki w GCKIE w Cisnej

Category: Koncerty
Utworzone: poniedziałek, 16, luty 2015 08:34

CISNA / Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej bardzo serdecznie zaprasza na koncert grupy "Cisza Jak Ta", który odbędzie się 27 lutego 2015 roku o godzinie 20.00 w GCKiE. Wstęp 25 zł.

ciszajakta

Spotkanie "W poszukiwaniu narciarskiego El Dorado" w GCKiE w Cisnej

Category: Kultura i Rozrywka
Utworzone: poniedziałek, 16, luty 2015 08:19
CISNA / Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej oraz Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem zapraszają wszystkich zapaleńców narciarskich, miłośników gór (i nie tylko!) na spotkanie "W poszukiwaniu narciarskiego El Dorado", które odbędzie się w sobotę 21 lutego o godzinie 18.00 w GCKiE.
 
1ca40a8b40b97329747dca72efafc4a346da31cb10032376
 
O narciarstwie wysokogórskim w Tatrach, Bieszczadach i innych górach, słynnych "wyrypach narciarskich", podróżach z nartami i o tym, jak narciarstwo może być sposobem na życie, opowie Wojciech Szatkowski (Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem). A po prezentacji multimedialnej zaprosimy Was w świat zimowych Tatr na pokaz filmu Pavola Barabasza "Życie za pasję".
 
Wojciech Szatkowski  - narciarz, przewodnik tatrzański, historyk, pracuje w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem, jest autorem przewodników ski-turowych po Tatrach. 
 
Spotkanie z Wojciechem Szatkowskim jest pierwszym wydarzeniem związanym z wymianą kulturalną między GCKiE w Cisnej a Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem.
 

Australijka w Bieszczadach

Category: Imprezy
Utworzone: czwartek, 05, luty 2015 12:33

CISNA / 9 lutego (poniedziałek) będzie gościć w GCKiE Elżbieta Bednarczyk - mieszkająca na stałe w Australii poetka, autorka książek dla dzieci, tancerka i społeczniczka. Tego dnia odbędą się dwa spotkania: o godz. 11 dla dzieci i o godz. 18 dla dorosłych. Na oba spotkania wstęp wolny. Zapraszamy!

 

plakat.spotkanie.dorosli.e.bednarczyk net

Ferie zimowe w Cisnej

Category: Kultura i Rozrywka
Utworzone: piątek, 30, styczeń 2015 15:03

CISNA / Prosimy o zapoznanie się z terminami i rodzajem BEZPŁATNYCH zajęć zaplanowanych dla naszych dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych w Cisnej. Oprócz tego od poniedziałku do piątku do godz. 20 i w soboty do godz. 16 będzie działała u nas w sali widowiskowej na dole świetlica – można będzie napić się herbaty, pograć w ping ponga, piłkarzyki i gry planszowe, a poza tym po prostu spotkać się i porozmawiać. Można też przynieść i włączyć swoją muzykę. Uwaga! w czasie koncertu pianistów i planowych zajęć w sali widowiskowej będzie można posiedzieć w sali z tarasem za kuchnią. Serdecznie zapraszamy!

ferie net

ferie zimowe w gckie w cisnej dodruku-page-0

ferie zimowe w gckie w cisnej dodruku-page-1

 

 

Uprzejmie informujemy, że w Wetlinie przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym działa również  ferie od godz. 17 do godz. 20 (pon. – czw.) świetlica dla dzieci i młodzieży. Można przyjść i pograć w ping ponga, a także uczestniczyć w warsztatach plastycznych (wtorki godz. 17) prowadzonych przez Agnieszkę Szymaszek – opiekunkę świetlicy. Tel. 606 911 677. Świetlica jest czynna poza feriami w godz. 17 -20 od pon. do środy.

GCKiE w Cisnej

Kolędowanie w Łopience

Category: Koncerty
Utworzone: poniedziałek, 26, styczeń 2015 13:43

W sobotę 31 stycznia o godz. 10.30 Towarzystwo Karpackie organizuje wspólne kolędowanie w cerkwi w Łopience.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę zaśpiewać swoją ulubioną kolędę lub pastorałkę, chcą posłuchać i nauczyć się starych i nowych kolęd, a przede wszystkim tych, którzy chcą jeszcze pozostać w radosnym nastroju Bożego Narodzenia.

Zaśpiewamy kolędy polskie, ruskie i ukraińskie „Oj maluśki, maluśki” i „Szczedryj Weczir”,będziemy starali się odświeżyć w pamięci zagubione zwrotki, spróbujemy zaśpiewać na głosy i wyłonić najbardziej ciekawą , najmniej znaną i najpiękniejszą kolędę. Mile widziane wszelkie instrumenty muzyczne. Dla zmarzniętych, zgłodniałych i ochrypłych (;) przewidziana jest ciepła herbata i ciasteczka.

Czekamy na Was!

80a 1

 

GCKiE w Cisnej

Wieczór Leśnych Ludzi w Cisnej

Category: Region
Utworzone: środa, 21, styczeń 2015 10:40

CISNA / Wernisaż wystawy rysunków satyrycznych Jacka Frankowskiego, prezentacja fotografii z lat 50. XX w. oraz muzyczne popisy leśników bieszczadzkich były treścią II Wieczoru Leśnych Ludzi.

4

 Impreza, która odbyła się w piątkowy wieczór 16 stycznia, zgromadziła wielu miłośników Bieszczadów
Ściany sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zapełniły się pracami Jacka Frankowskiego, który zaprezentował całą gamę satyry politycznej i sytuacyjnej, najwięcej jednak było karykatur portretowych, do których twarzy użyczyli bieszczadnicy i leśnicy z terenu RDLP w Krośnie.
Następnie w trakcie długiego „slajdowiska" zaprezentowano zdjęcia dokumentalne, pochodzące z lat 50. XX wieku, przedstawiające realia bieszczadzkie tamtego okresu, a przechowywane w archiwum RDLP w Krośnie. Płyta ze skanami 673 fotografii sprzed lat przekazana została również na ręce Julii Kubicy, dyrektorki CKiE w Cisnej, do wykorzystania w tworzonej przez tę instytucję „Bieszczadzkiej internetowej izbie pamięci".
W drugiej części spotkania z autorskim, gitarowym koncertem piosenek wystąpił Wojciech Głuszko, nadleśniczy Nadleśnictwa Baligród, któremu akompaniował leśniczy Bogusław Czerenkiewicz z Nadleśnictwa Cisna. W przerwach prezentowano też wiersze z tomiku „Z głową pełną lasu". Impreza była już drugą z cyklu „Wieczór Leśnych Ludzi w Cisnej" prezentującą dorobek kulturalny nie tylko podkarpackich leśników.
 

Edward Marszałek
rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

foto: M. Scelina

Posłuchaj fragmentu koncertu Wojciecha Głuszki i Bogusława Czerenkiewicza
Posłuchaj parafrazy „Lokomotywy" w wykonaniu Edwarda Marszałka

 

3

 

1

 

2

Bieszczadzki Weekend Sportowy już 24-25 stycznia!

Category: Imprezy
Utworzone: środa, 21, styczeń 2015 09:52

CISNA / Gminne Centrum Kultury i Ekologii zaprasza na "Bieszczadzki Weekend Sportowy”, który odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2015 roku. W programie m.in. Bieg narciarski „Tropem wilka”, Zimowy Maraton Bieszczadzki i koncerty zespołów: LENIWIEC, DENATURAT, DiANTi, WIEWIÓRKA NA DRZEWIE. Szczegóły na plakacie.

maraton

Alpy i Dolomity – o podróży rowerowej Teodora Fursa i Andrzeja Bryka

Category: Plenery i wystawy
Utworzone: środa, 21, styczeń 2015 09:33

CISNA / Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza na relację słowno-fotograficzną z najnowszej podróży rowerowej Teodora Fursa i Andrzeja Bryka. Spotkanie odbędzie się 23 stycznia o godzinie 18.00 w sali lustrzanej GCKiE.

 

rowery plakat-net

Festiwal Kolęd Cisna 25 stycznia

Category: Koncerty
Utworzone: wtorek, 20, styczeń 2015 12:00

CISNA / W niedzielę, 25 stycznia br.kościele św. Stanisława Biskupa w Cisnej odbędzie się IV Międzynarodowy i Ekumeniczny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Gloria in excelsis Deo”. Wystąpią dzieci z Gminy Cisna, ciśniański zespół ludowy Łopienka oraz zaproszone zespoły z kraju i zagranicy. 

festiwal koled pastoralek cina parafia

Pokazowa lekcja baletu już 16 stycznia

Category: Region
Utworzone: środa, 14, styczeń 2015 09:00

CISNA / Uwaga! Rodzice dzieci klas I - III W najbliższy piątek - 16 stycznia o godz. 14 w sali lustrzanej Centrum Kultury odbędzie się lekcja pokazowa baletu. Osoby zainteresowane udziałem swoich pociech w przyszłych lekcjach serdecznie zapraszamy z dziećmi na lekcję. Prowadząca - absolwentka szkoły baletowej - przedstawi szczegóły nauki. Serdecznie zapraszamy!

balet ogloszenie

Wieczór Leśnych Ludzi - spotkanie drugie w GCKiE w Cisnej

Category: Imprezy
Utworzone: środa, 14, styczeń 2015 08:36

CISNA / W dniu 16 stycznia br. o godz. 18 w Galerii Przy Pętli (siedziba GCKiE w Cisnej) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Wieczór Leśnych Ludzi”. Wydarzenie to ma na celu integrację środowiska zawodowych leśników oraz promocję ich – jak się okazuje – wszechstronnych i bogatych pasji artystycznych „leśnej braci”.

Wieczor Lesnych Ludzi plakat-page-0

Tym razem zapraszamy na wystawę rysunków satyrycznych Jacka Frankowskiego – z wykształcenia leśnika, a z zawodu karykaturzysty, wielokrotnie nagradzanego za swoje prace. Artysta jest Prezesem Honorowym Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. Zobaczymy jego rysunki wykonane na przestrzeni kilkunastu lat – komiksy, komentarze życia społecznego, politycznego i kulturalnego, a także najnowsze karykatury bieszczadzkich leśników. Wystawa potrwa do 16 lutego br.

Podczas „Wieczoru Leśnych Ludzi” będziemy mieli okazję obejrzeć pochodzącą ze zbiorów Regionalnych Lasów Państwowych w Krośnie prezentację zdjęciową starych Bieszczadów.
O slajdach opowie rzecznik prasowy RDLP w Krośnie – Edward Marszałek. Rzecznik lasów jest również autorem wierszy, które w jego wykonaniu usłyszymy podczas Wieczoru.

Natomiast Nadleśniczy z Baligrodu Wojciech Głuszko zaprasza na swój koncert, podczas którego zaśpiewa i zagra z zaproszonymi przez siebie gośćmi. Zapraszamy!

autokarykatura dobre

krzysztof penderecki

marek raczkowski dobre

rys satyryczny1

rys satyryczny2

Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Słowik – Kwiatkowskiej

Category: Plenery i wystawy
Utworzone: czwartek, 18, grudzień 2014 09:56

W najbliższą sobotę (20.12.2014) o godz. 18.00 w Galerii Przy Pętli w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Słowik - Kwiatkowskiej. Czekaliśmy długo na ten moment i serdecznie Państwa zapraszamy na to wielkie wydarzenie.

Plakat A3 20.12


Agnieszka Słowik – Kwiatkowska to absolwentka Wydziału Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Maluje nostalgiczne pejzaże, kwiaty, pełne zadumy portrety, anioły, diabły oraz promieniujące energią obrazy przedstawiające konie. Jej dzieła pokazują świat uczuć, emocji i doznań oraz oddaja jej osobiste nastroje, które przekłada na język malarski.
Do ulubionych motywów należą konie, które są miłością i pasją jej życia, a ich wizerunki najczęściej goszczą na płótnach. Artystka od 1987r. mieszka w Bieszczadach, prowadzi autorską galerię „Nad Siekierezadą” w Cisnej i co należy zaznaczyć jest Kuratorem Honorowym Galerii Przy Pętli mieszczącej się w ciśniańskim Centrum Kultury.

Uczestniczyła w wielu plenerach malarskich oraz wystawach zbiorowych i indywidualnych.

·         Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa Warszawa

·         Łazienki Królewskie warszawa

·         Klub Francuski Szczecin

·         Galeria ART Warszawa

·         Ambasada Amerykańska Warszawa

·         Stara Prochownia Warszawa

·         BWA Rzeszów

·         Biblioteka Publiczna Krosno

·         Galeria „Barak” Czarna

·         BDK Lesko

·         Muzeum Marii Konopnickiej Żarnowiec

·         BWA Krosno

·         Muzeum Ziemi Kaliskiej Kalisz

GCKiE w Cisnej

Spotkanie z reportażystą Filipem Springerem

Category: Kultura i Rozrywka
Utworzone: piątek, 28, listopad 2014 08:03

W najbliższy poniedziałek o godz. 18 zapraszamy do Centrum na spotkanie „Brzydkie czy piękne?”. Naszym i Państwa gościem będzie fotoreporter i reportażysta Filip Springer, autor m.in. książki „Miedzianka. Historia znikania” o historii nieistniejącej już miejscowości na Dolnym Śląsku, a także książek dokumentujących polską architekturę najnowszą, jej twórców oraz estetykę (lub jej brak) naszej przestrzeni publicznej. Na spotkaniu można będzie obejrzeć również zdjęcia i filmy dokumentalne Filipa Springera. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Tego nie można przegapić:) (GCKiE w Cisnej, 1 grudnia godz. 18, sala lustrzana na I piętrze).

bukareszt8 springer

Filip Springer jest autorem książek:

Miedzianka. Historia znikania
Źle urodzone. Reportaże o architekturze PRL
Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansenach
Wanna z kolumnadą. Reportaże o polskiej przestrzeni

large springer new

GCKiE w Cisnej

Pogoda Lesko z serwisu

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Promowane firmy

 

Nasze Lesko

150px-POL_Lesko_COA.svgLesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktMapa Leska
punktHistoria Leska
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Lesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Leska
punktMuzea Leska

Komunikacja

ikonka_7Lesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktPKS Lesko


punktPrywatni


Artykuły sponsorowane

Szkoły

Ostatnie komentarze

 • Nowy portal narciarski zaprasza!
  Lukcony 18.02.2018 22:55
  Azithromycin Vs Amoxicillin Chlamydia Viagra E Cialis Online Find Viagra Cheap Overnight Mail cialis ...
   
 • Kontakt
  Victortes 18.02.2018 07:51
  ihorekf http://www.restaurant-aurelais-paris18.fr/639-sac-guess-quilting-rose.html ...
   
 • Kontakt
  JeremyEvese 18.02.2018 06:59
  tnfnxnm http://www.l-d-c.co.uk/277-adidas-t-shirt-gold.php http://www.davidcottrell.co.uk/173-prada-luggage-bag.asp ...
   
 • Uroczystości 11 listopada w Lesku
  JerPlusty 17.02.2018 15:40
  Viagra E Miopia Tadora 40 Mg cialis Viagra Without Insurance Xenical Donde Compro Online Usa Uso Del ...
   
 • Kontakt
  Maxim 17.02.2018 14:29
  Вам не нужно будет объезжать десятки организаций, тратить свое драгоценное время и деньги, оплачивать ...